Menu Content/Inhalt

OFERTA

 C E N N I K I :

CENNIK FABRYCZNY
--------------------------
WYBARWIENIA DREWNA
--------------------------
PRÓBNIK TKANIN
Loże barowe klubowe od 400zł Drukuj Email
Katalog produktów - Meble barowe

Klubowe loże do baru i restauracji

 Loże barowe i restauracyjne na wymiar.


  • Loża barowa Fonda

    

                        

 Loże barowe są produkowane wg naszych wzorów oraz projektu klienta. Istniej możliwość modyfikacji przedstawionych niżej wzorów lóż do baru czy restauracji.

Wymiary są za każdym razem uzgadniane z klientem. Konstrukcja loży jest szkieletowa z zastosowaniem drewna litego sklejki oraz płyt meblowych. Stosujemy pianki tapicerskie o minimalnej gęstości 35 g.

Do naszych loż barowych polecamy tkaniny trudnoplamiące typy easy clean oraz ekoskóry o wytrzymałości min 100 000 cykli Martindale. Zastosowanie tego typu tkanin gwarantuje długotrwałe użytkowanie oraz estetyczny wygląd przez lata.

  • Loża Marschall

    

  • Stolik restauracyjny ST-8D 120x90 cm noga metalowa

    

      

      

                        

Opis produktu:

      Występuje w wielu odmianach i praktycznie dowolnym wybarwieniu i tapicerce. Z uwagi na wymiary i prostotę idealnie nadaje się do , baru, pubu, dyskoteki, klubu czy restauracji. Stół restauracyjny z rodziny ST8 i ST-8D jest jenym z najczęściej zamawianych do gastronomi barów i hoteli.

 


  • Loża barowa Fonda

         

             

Opis produktu:

      Topowy model loży barowej, który znalazł sie juz na wyposażeniu wielu restauracji i barów w Polsce Holandii i Niemczech.

 


  • Loża klubowa Max Caffe  

             

Opis produktu:

      Istnieje możliwość wielu ustawień i modyfikacji dzięki osobnym segmentom loży. Prezentowany  Przy wiekszych zamówieniach udzielamy korzystnych rabatów.

 

 


    
 
              

            
 
 
                

 

       

Loże barowe z ochronnym panelem ściennym zapewniają komfort użytkowania, prostą linię zabudowy oraz realne oszczędności w zakupie.

 

 


 

 

Bez obaw! - Dopasujemy loże do Państwa obiektu, dostawimy do zaowalonej ściany, obudujemy filary.


    

         

      

 


 

              

 

 | cennik | wybarwienia drewnakatalog | materiały obiciowe |


Tagi

sofy, loże, pufy, fotele barowe, krzesła, stoły, sofy barowe, loże barowe, fotele kawiarniane, loże do kawarni, sofy do kawiarniloże do restauracjimeble radomsko, stoły barowe, stoły do restauracji, stoły kraków, stoły poznań, stoły łódź, stoły radomsko, stoły warszawa, stoły metalowe, stoły nowoczesne, tanie stoły, stoły restauracyjne, stoliki kawiarniane, stoliki do kawiarni