Menu Content/Inhalt

OFERTA

Fameg - autoryzowany przedstawiciel Drukuj Email
Jako autoryzowany przedstawiciel Fameg oferujemy krzesła gięte, fotele kinowe, teatralne oraz krzesła barowe, stołki barowe .
Nasze krzesła dostarczamy do: Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i wielu innych lokalizacji. Od przyszłego miesiąca krzesła z Radomska będą dostępne również na platformie Allegro.

ZOBACZ AKTUALNE PROMOCJE

 

 

 

 

 

ZOBACZ AKTUALNE PROMOCJE


 O nowych meblach na rynku meblarskim.

   

Niedawno pojawiły się na polskim rynku pod koniec ubiegłego roku. Wyraziste i głębokie struktury powierzchni, którymi charakteryzują się te produkty, spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Mowa tu o krzesłach giętych.

 

Nie boimy się wprowadzać nowatorskich rozwiązań europejskich producentów w temacie płyt meblowych. Klienci mają już dość monotonii, jeżeli chodzi o dekory czy powierzchnie. Pokazuje to chociażby ogromne zainteresowanie seriami.  Wyszły spod ręki włoskich projektantów jako powierzchnie można dopasować nawet do najbardziej wyszukanych wnętrz. Spółka z o.o. Fameg Radomsko to firma meblarska zajmująca się produkcją krzeseł od roku 2005. Najpopularniejsze krzesła Fameg to Solid, Novo, Reno, Pub, Oval, Simple, Comfy, bistro, Joy, Alora, Avola, Tulip, Cosy, 5910, Stick, Base, Fame, Class, Finn, Cleo, Nopp, 225, 788, 165, 8810, 1260, Sierra, Cortina, 0006, Arcos, Yesterday. Fameg to elegancja i lekkość wyrafinowanych tekstur powoduje, że głównym przeznaczeniem płyt są wypełnienia drzwi przesuwnych oraz produkcja frontów mebli hotelowych.

 

W każdej z trzech struktur znalazły się trzy dekory. Płyty produkowane są w formacie: 2805 x 2070 mm i są pakowane w paletach po 10 szt. W rozbudowywanej cały czas sieci dystrybucji jako autoryzowany przedstawiciel są one dostępne w grubościach 10 i 18 mm.

 

Do każdego z dekorów firma Meble Radomsko przygotowała obrzeże ABS w kolorze w 100 proc. zgodnym z kolorem i strukturą Fameg Radomsko. Oferuje także laminat HPL oraz HDF laminowany w grubości 3 mm – stosowany w produkcji mebli kuchennych a może też i giętych.

 
 

Zobacz najnowszy Katalog Kontrakt