Menu Content/Inhalt
MEBLE RADOMSKO Fabryki Mebli arrow KRZESŁA arrow Krzesła do restauracji

OFERTA

 C E N N I K I :

CENNIK FABRYCZNY
--------------------------
WYBARWIENIA DREWNA
--------------------------
PRÓBNIK TKANIN
Drukuj Email

Krzesła restauracyjne

 

5 lat gwarancji na konstrukcję na wybrane modele !

 

Więcej o serialu HOTEL 52

 
 

MEBLE RADOMSKO Kontrakt wprowadziło jako pierwsza firma w Polsce, pięć lat gwarancji na konstrukcję drewnianą wybranych modeli tapicerowanych i twardych foteli, hokerów i krzeseł restauracyjnych. Idealnie nadają się jako solidne krzesła do restauracji, baru czy pubu dzięki specjalnym wzmocnieniom konstrukcyjnym. Prezentowane krzesła restauracyjne udowodniły już swą wytrzymałość w kawiarniach, barach, restauracjach i innych miejscach użyteczności publicznej na całym świecie. Poniższa oferta prezentuje także inne typy krzeseł bardzo popularnych jak krzesła barowe (hokery), stołki barowe czy fotele kawiarniane.

 

 

Dlaczego nasze krzesła do restauracji są tak dobre i są znane na całym świecie !?... zawdzięczają to:

- zaawansowanej technologii produkcji,

- zaufanym poddostawcom surowców i materiałów,

- dokładnym badaniom jakości wyrobów gotowych,

- specjalnemu pakowaniu wyrobów gotowych.

 

Jeśli wyposażyć chcecie Państwo w krzesła restaurację, bar, hotel to tych krzeseł właśnie potrzebujecie.

 
5 lat gwarancji na konstrukcję krzeseł i hokerów

PROMOWANE MODELE DO RESTAURACJI


1       

2         

3        

4                

5            

6               

              

 

8      

 

9      

 

10      

 Wszystkie nasze krzesła do restauracji  są fabrycznie solidnie zmontowane. Nasi klienci nie muszą martwić się jak i czy dobrze zmontowali dalekowschodnie krzesła od polskich dystrybutorów, Większość z importowanych krzeseł z Azji nie jest przystosowana do naszych warunków klimatycznych i nie wytrzymuje próby czasu oraz intensywnego użytkowania. Nasze gotowe krzesła do restauracji są gwarancją sukcesu Waszej restauracji pubu czy hotelu i wieloletniego użytkowania w restauracji.


 
 Krzesło restauracyjne drewniane AG-56 F  AG-56-V gięte krzesło restauracyjne Krzesło restauracyjne drewniane AG-150-P  AS-0805 krzesło drewniane restauracyjne
    
 Krzesło restauracyjne drewniane AT-3900  Krzesło restauracyjne drewniane BSG-150P  Hoker barowy drewniany nowoczesny BST-0805 Krzesło restauracyjne drewniane AS-0600
    
 Krzesło restauracyjne drewniane AS-0603  Krzesło restauracyjne drewniane AS-0607   

 

Krzesła restauracyjne z MEBLE RADOMSKO to dbałość o szczegóły i jakość krzeseł do restauracji zaczyna się już na etapie zakupu surowców i materiałów do ich produkcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami mogącymi się pochwalić szeregiem certyfikatów jakościowych, technicznych oraz dbających o środowisko naturalne.

 

Najnowocześniejsze technologie CNC oraz projektowania komputerowego powodują, że krzesła restauracyjne z radomska są znakomicie zaprojektowane pod kątem wytrzymałościowym oraz wykonane na bardzo precyzyjnych maszynach sterowanych numerycznie.

 

Każdy nowo wyprodukowany model krzesła do restauracji jest poddawany dokładnym badaniom wytrzymałościowym na specjalnych maszynach, dzięki czemu oferowane krzesła restauracyjne odpowiadają normom PN  ; EN 16139 : 2013. Większość modeli była również badana w laboratoriach zagranicznych, które potwierdzają jakość i wytrzymałość krzeseł restauracyjnych z MEBLE RADOMSKO Kontrakt.

 

Specjalne pakowanie krzeseł do restauracji w rękawy z foli bąbelkowej zapewnia bezproblemowy transport bez uszkodzeń i otarć mebli do klienta. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość zapakowania krzeseł, foteli i hokerów do restauracji w kartony. Odpowiednie pakowanie krzeseł drewnianych do restauracji zapewnia, że krzesła mogą być składowane u klientów przez dłuższy czas w przypadku przesunięcia się terminu otwarcia inwestycji. Dbając o ekologię zapewniamy również odbiór niepotrzebnych opakowań z folii pęcherzykowej. Nasze są dostarczane do klientów wyspecjalizowanym transportem do przewozu mebli.

 

 

NA POWYŻSZE MODELE UDZIELAMY 5 LAT GWARANCJI NA KONSTRUKCJĘ DREWNIANĄ
5 lat gwarancji na konstrukcję krzeseł i hokerów

 


W tym dziale wyselekcjonowaliśmy najlepiej nadające się do wzmożonego użytku publicznego krzesła do restauracji, kawiarni czy pubu.
 Zapewnią długą eksploatację dzięki specjalnej konstrukcji wypracowanej przez prawie 150 lat

 GWARANCJA 5 LAT NA KONSTRUKCJĘ DOTYCZY WYBRANYCH MODELI