Menu Content/Inhalt

OFERTA

 C E N N I K I :

CENNIK FABRYCZNY
--------------------------
WYBARWIENIA DREWNA
--------------------------
PRÓBNIK TKANIN
Lady barowe meble Drukuj Email

Lady barowe meble

 

      Meble barowe i restauracyjne

oraz meble hotelowe są o wiele bardziej narażone na zużycie, niż te przeznaczone do wnętrz domowych. Częstym przypadkiem jest kupowanie mebli nieprzeznaczonych do użytkowości publicznej lub też niskiej jakości meble importowane z Chin.

     W związku z tym konieczne jest stosowane w nich materiałów spełniających wyższe standardy jakościowe oraz posiadających bardziej odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne powierzchnie.


Meble barowe lady

       Krawędzie mebli takich jak stoły, stoliki lady barowe czy  wzmacniamy poprzez stosowanie doklejek z litego drewna lub poprzez zabezpieczenie krawędzi ABS 2mm i HPL. Ze względów bezpieczeństwa swoich meblach używamy tylko atestowanych surowców, a głównym materiałem w konstrukcji krzeseł i  mebli barowych jest drewno i materiały drewnopochodne, które łączymy z tkaninami, tworzywami sztucznymi lub metalem.

   Wysoka trwałość, odporność na zarysowania i wysokie temperatury, nietoksyczność używanych lakierów oraz różnorodność kolorów i dekorów powoduje, że są one idealne do wykańczania mebli barowych i restauracyjnych

lady barowe


     Każdy zakup mebli do baru, restauracji czy hotelu powinien być planowany w momencie głównego projektu obiektu i powinni Państwo skorzystać z pomocy naszych ekspertów doskonale znających tematy meblarstwa i uczestniczącymi w wielu krajowych i zagranicznych projektach. Naszym przepisem na sukces na jest różnorodna oferta przygotowana na indywidualne zlecenie.

 Zobacz nasze wybrane realizacje na - Lady barowe