Menu Content/Inhalt

OFERTA

 C E N N I K I :

CENNIK FABRYCZNY
--------------------------
WYBARWIENIA DREWNA
--------------------------
PRÓBNIK TKANIN
Łóżka hotelowe materace Drukuj Email

Bazy hotelowe, łóżka hotelowe, materace do hotelu

Bazy kontynentalne to odpowiednio skonstruowane materace na ramie drewnianej, które w połączeniu z indywidualnie dobranym materacem górnym z naszej oferty tworzą doskonałe łóżka.
Do baz mogą być montowane szczyty (zagłowia). Duży wybór modeli i detali wykończeniowych pozwala na dopasowanie bazy do wybranego materaca oraz utworzonego w ten sposób łóżka do każdego wnętrza.

 

Bazy hotelowe i materace materace i łóżka na wymiar

multi
Multi
carat
Carat
optimal
Optimal
vito
VITO

Dysponujemy bardzo zróżnicowaną  ofertą materacy , indywidualnie dopasowujemy produkt do wymagań klienta. Nasze materace kieszeniowe i bonnellowe charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością i wytrzymałością drutu, stosujemy kleje w pełni ekologiczne i doskonałe tkaniny trudnopalne. Istnieje możliwość doboru twardości w poszczególnych modelach materacy w skali od H1 do H4.

Bazy

komfort_lux
Komfort lux
komfort
Komfort
standard
STANDARD
simple
SIMPLE

Baza jest podłożem dla materaca tworząc  łóżko kontynentalne. Zróżnicowana konstrukcja baz pozwala na wybór komfortu spania. Istnieje możliwość doboru nóżek o różnym wybarwieniu, kółek i łączników.  Stosujemy wysokiej jakości tkaniny obiciowe o bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.


 

 

 Hotel Prestige Radomsko