Menu Content/Inhalt
MEBLE RADOMSKO Fabryki Mebli arrow MEBLE HOTELOWE arrow Łóżka hotelowe kanapy

OFERTA

 C E N N I K I :

CENNIK FABRYCZNY
--------------------------
WYBARWIENIA DREWNA
--------------------------
PRÓBNIK TKANIN
Tapczany hotelowe kanapy Drukuj Email

Produkcja mebli tapicerowanych opiera się bardzo często na łączeniu różnorodnych materiałów. Nie są rzadkością kombinacje tkaniny, dzianiny i skóry z elementami z tworzyw sztucznych, piankami czy taśmami usztywniającymi. Aby osiągnąć czysty, mocny i staranny szew na takich łączeniach, potrzebne są specjalistyczne igły odporne na wyginanie, łamanie, wysoką temperaturę, i klejenie się plastiku do igły.

Nasz nowoczesny prak maszynowy oraz doświadczona załoga pozwalają nam między innymi na znaczne skrócenie czasu na wyprodukowanie mebli do 100 pokoi hotelowych. W produkcji mebli stosujemy sprawdzone jakościowo materiały, pianki, tkaniny, formatki i sprężyny oraz inne materiały pochodzące od sprawdzonych, długoletnich dostawców.

 

Kanapy hotelowe

 

          

 

               

 

                

 

Fotele do hotelu, sofy hotelowe

 

                            

 

                              

 

        

 

Łóżka hotelowe

 

            

 

                          

 

                             

Szwalnia to dział, w którym powstaje to, co w meblu tapicerowanym najbardziej widoczne - zewnętrzna oprawa materiałowa. Aby ściegi były wykonywane profesjonalnie, oprócz zdolności manualnych pracowników potrzebne są wysoko specjalistyczne maszyny. Meble Radomsko w czasach ogromnej konkurencji gdzie wymagana jest wysoka i bezbłędna jakość produktu ciągle rozszerza swój park maszynowy o urządzenia, umożliwiające zastosowanie nowych rozwiązań w produkcji mebli tapicerowanych.

Polska jest trzecim co do wielkości eksporterem mebli tapicerowanych na świecie po Chinach i Włoszech. W 2008 roku sprzedaliśmy za granicę towar z tego asortymentu za 2.2 mld USD, ponad dwa razy więcej niż Niemcy.